Web Sitemize Hoş Geldiniz

BİTKİ TEMİNİ VE UYGULAMASI

Peyzaj alanında önemli bir konuma sahip olan firmamız tarafından uygulama amaçlı kullanımı mümkün olan tüm bitkisel materyallerin temin edilme hizmeti verilmektedir. Bitki türlerinde boyut, form ve şekil anlamında maksimum düzeyde bir gelişmişlik sunulurken sağlıklı olması da temin noktasında büyük önem taşımaktadır. Ankarada bitki temini ve satışı konusunda sağladığı hizmet kalitesiyle tanınan firmamızda her türlü bitki çeşidi bulunmaktadır. İç mekân bitkilerin temin işlemleri yapılabildiği gibi yapraklı ağaç, iğne yapraklı ağaç, çalı, sarılıcı, yer örtücüler, soğanlı bitkiler ve mevsimlik çiçekler gibi türleri kapsayan dış mekân bitkilerinin temini ve satışı da firmamız tarafından yapılmaktadır.


Bitkisel Peyzaj Çalışmalarında Neler Yapılır?

Otoparklar ve doğal parklarda yeşillendirme çalışmaları, çevre bakım ve düzenleme işlemleri, bitkisel peyzaj uygulamaları kapsamında yapılan çalışmalardır. Süs havuzları ve yüzme havuzlarının yanı sıra yapay şelale sistemleri, su perdesi sistemleri, bahçe çeşmeleri, kuyu tasarımları ve tulumba sistemleri, bitkisel peyzaj ve bahçe süsleme çalışmalarında uygulanan yöntemler arasında yer alıyor. Hem spor alanlarının yapımı hem de bu alanların çevre düzenlemesi, bitki çalışmaları uygulanır. İnşaat ve peyzaj mimarisi dahilinde yapılan uygulamalar arasında teknik ve yapısal projeler, kullanım alanlarına göre belirlenir. Ahşap veya beton uygulamaları, yürüme yolları, teras ve çatı yeşillendirme çalışmaları, şömine- barbekü uygulamaları bireysel peyzaj alanlarında yapılan çalışmalar arasındadır. Profesyonel peyzaj sistemleri, bireysel peyzaj sistemleri, kentsel çevre düzenlemeleri, iç veya dış mekan süsleme sistemleri, bitkisel peyzaj çalışmaları arasındadır.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nmgpeyzaj/public_html/system/core/Output.php:538)

Filename: core/Common.php

Line Number: 570

Backtrace:

A PHP Error was encountered

Severity: Compile Error

Message: Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace:

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nmgpeyzaj/public_html/system/core/Output.php:538)

Filename: core/Common.php

Line Number: 570

Backtrace:

Database Error

A Database Error Occurred

Error Number: 167

Out of range value for column 'id' at row 1

INSERT INTO `ci_sessions` (`id`, `ip_address`, `timestamp`, `data`) VALUES ('dgik6vu24llq22v4q5j75i43psvmu3l4', '44.212.99.208', 1713348393, '__ci_last_regenerate|i:1713348393;')

Filename: libraries/Session/drivers/Session_database_driver.php

Line Number: 236